NLP koulutus
Marja-Leena Savimäki Muutosvalmennus

NLP Trainer IANLP

Yhteensä 23 pv, 138 tuntia, koska oppitunti = 60 minuuttia.

Tule soveltamaan aiemmin oppimaasi ja oppimaan uutta. Ainoana Suomessa, kansainvälisen NLP-koulutusten korkealaatuista osaamistasoa ylläpitävän organisaation IANLP:n mukainen NLP kouluttaja-koulutus.Voit osallistua koulutukseen vaikka et ole täydentänyt taitojasi IANLP-tasolle. Saat tällöin NLP Trainer -todistuksen ilman IANLP-sinettiä.

Koulutuksessa opittuja hyödyllisiä taitoja voi soveltaa kouluttamisen lisäksi myös monenlaisiin vuorovaikutustilanteisiin, esimerkiksi ryhmän toimintaan, johtamis- ja esimiestaitoihin, asiakastilanteisiin, perhedynamiikkaan, erilaisuuden kohtaamiseen…Sisältää näyttökokeen ja kirjallisen kokeen. NLP Trainer IANLP-todistuksen saannin edellytyksenä on kokeiden hyväksytysti suorittaminen ja lisäksi koulutuksen ulkopuoliset tehtävät ja työnohjaukset. Hintaan ei kuulu erikseen sovittavat työnohjaukset. Perusvaatimuksena NLP Master IANLP –koulutus ja siitä saatu todistus.

Kysy lisää. Kouluttaja Marja-Leena Savimäki, NLP Trainer, Fellow Member Trainer IANLP